TAŚMY ANTYPOŚLIZGOWE
taśmy antypoślizgowe

Bezpieczeństwo eksploatacji danej przestrzeni to jedna z najważniejszych kwestii, dlatego w wielu obiektach użyteczności publicznej, ale także prywatnych domach stosuje się coraz bardziej popularne taśmy antypoślizgowe, które mają za zadanie zapobiec poślizgnięciom, czy upadkom na przestrzeniach śliskich, a zatem wymagających zabezpieczeń.
Taśmy antypoślizgowe to standardowy element zabezpieczenia podłóg w szpitalach, szkołach, czy innych typach obiektów o dużym natężeniu ruchu. Taśmy antypoślizgowe wykorzystywane są również chętnie na basenach oraz w miejscach o zwiększonej wilgotności. Są one wówczas odpowiednio przygotowane do eksploatacji w warunkach trudnych, co odzwierciedla się między innymi w użyciu warstwy niezwykle mocnego kleju. Taśmy antypoślizgowe produkuje się aktualnie w bardzo wielu wariantach, co jest bez wątpienia odpowiedzią na zwiększające się potrzeby rynku.

Taśmy antypoślizgowe występują zwykle w trzech zasadniczych stopniach chropowatości (standard, chropowate i extra chropowate). Producenci zadbali o to, by taśmy antypoślizgowe można było stosować na różnych typach powierzchni, począwszy od płytek ceramicznych, przez drewno, aż po metale.
W związku z tym, że taśmy antypoślizgowe wykorzystuje się w miejscach, których funkcjonalność jest równie istotna, co estetyka, coraz większe zapotrzebowanie jest na urozmaiconą paletę barw tego rodzaju rozwiązań.

Coraz więcej producentów oferuje rozwiązania w szerokiej gamie kolorystycznej, która pozwala na swobodne dopasowanie taśmy do odcienia powierzchni, na jakiej ma się ona znaleźć. Możliwy jest też wybór wariantu, który będzie wyraźnie odznaczał się na tle oznakowanej powierzchni, spełniając funkcję stricte ostrzegawczą. Istotnym jest fakt, by taśmy antypoślizgowe były produktami wysokiej jakości, będzie to bowiem wówczas gwarancją ich jak najdłuższej eksploatacji.

Taśmy antypoślizgowe stanowią jeden z głównych elementów oferty firmy Eko-Tech oraz jej patronackiego sklepu on-line- tasmy-antyposlizgowe.pl. Wychodzimy naprzeciw potrzebom nie tylko instytucji, ale także osób prywatnych, które zdają sobie sprawę z potrzeby zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa we własnych placówkach, czy domach.
Nasze taśmy antypoślizgowe to gwarancja najwyższych parametrów jakościowych, które gwarantują ich długą eksploatację bez uszczerbków na walorach estetycznych i funkcjonalnych. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była nie tylko zróżnicowana i kompleksowa, ale także dogodna z finansowego punktu widzenia, co przekłada się bezpośrednio na korzystne i konkurencyjne warunki cenowe. Na naszą propozycję składają się między innymi: taśmy antypoślizgowe o różnym stopniu chropowatości (standard, chropowate i extra chropowate), taśmy fotoluminescencyjne, taśmy antypoślizgowe z nadrukiem, taśmy antypoślizgowe Conformable, taśmy antypoślizgowe Aqua, wykrojniki, wkręcane płyty antypoślizgowe oraz dodatki.
Po szczegółowe informacje zapraszamy Państwa na łamy serwisu www.tasmy-antyposlizgowe.pl.