TAŚMY ANTYPOŚLIZGOWE
taśmy antypoślizgowe

Oferujemy Państwu szeroką gamę produktów Antypoślizgowych. Generalnie jesteśmy w stanie wykonać dla klienta każdy kolor według PANTONE lub RAL – Prosimy w takim przypadku o zapytanie o ilości minimalne.

Dodatkowo oferujemy szeroką gamę kolorów standardowych w różnych gramaturach chropowatości. [zobacz kartę kolorystyczną]

Oferowane przez nas taśmy antypoślizgowe charakteryzują się wyjątkową trwałością w wymagających zastosowaniach.

Taśmy można aplikować na większości powierzchni z natychmiastowym efektem powierzchni antypoślizgowej spełniające szereg światowych standardów. Nasz park maszynowy pozwala oferować Państwu materiał w rolkach o różnych szerokościach oraz jako wykrojnik.

Podstawowe Zalety:
 - Najwyższa jakość produktów
 - Wyjątkowo Trwałe
 - Szeroka gama produktów
 - Łatwe w aplikacji
 - Konkurencyjne Cenowo
EKO-TECH

EKO-TECH jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu dla wielu firm z różnych gałęzi przemysłu i gospodarki technicznych systemów samoprzylepnych: rzep przemysłowych (DUOTEC i KLETTOSTAR), taśm klejących (jedno- i dwustronnych), taśm i folii odblaskowych (konturowych oraz ploterowych mikropryzmatycznych), folii ochronnych, filców technicznych a także aplikatorów ręcznych oraz automatycznych do taśm samoprzylepnych.


taśma antypoślizgowa

Fachowość, kompetencja oraz długoletnia współpraca zagraniczna z krajami europejskimi, USA i Azją pozwoliły nam osiągnąć szeroką i dostosowaną do specyfiki i wymogów klienta ofertę, która daje nam prawo do określania się mianem firmy o wysokiej świadomości jakościowej oraz doświadczonego partnera w zastosowaniu technicznych systemów samoprzylepnych.

Zapraszamy na naszą macierzystą stronę http://www.eko-tech.biz/
KOLORYSTYKA
Oferowana gama kolorów jest tak szeroka jak lista kolorów RAL i PANTONE. Na magazynie dostępna jest standardowa gama kolorów. Oferujemy także taśmy antypoślizgowe ostrzegawcze.
SZEROKOŚĆ
Możliwe jest docięcie taśmy na każdy żądany rozmiar od 19mm (a nawet 10mm) do nawet 1000mm Standardowe szerokości to 25mm oraz 50mm.

CHROPOWATOŚĆ

Taśmy występują w trzech poziomach chropowatości:
  • STANDARD
  • CHROPOWATE
  • EXTRA CHROPOWATE